Nákupy

I na kole můžete mít funkční a krásné oblečení

Jezdíte rádi na kole, a najezdíte na něm desítky a desítky kilometrů každý týden? Už si bez kola neumíte představit svůj život, a pohyb na něm je pro vás relax? Kolo se stalo velmi oblíbeným dopravním prostředkem již v době svého vynálezu, protože jízda na něm nic nestojí, dostanete se na něm rozhodně na víc míst než autem, a navíc je to skvělý způsob jak udržovat postavu. Kolo má prostě mnoho výhod, a není divu, že je to i vás oblíbený dopravní prostředek.

cyklista v dresu

I na kole je důležité se cítit pohodlně, a v tom by vám mohl pomoct cyklodres krátký rukáv C-store Máme jich desítky, a najdete je u nás v mnoha barvách, velikostech, provedeních a teď navíc se slevou. Cyklodres je u mnoha cyklistů opomíjená součást šatníku, což je velká škoda, protože právě speciální dres na kolo vám jízdu velmi zpříjemní. Už dávno nejde o výsadu profesionálních sportovců, ale je běžně dostupný pro všechny. Dnes jde už o zcela běžnou součást šatníku lidí, kteří hodně jezdí na kole.

cyklistický dres

Je tomu tak zejména pro to, že dresy jsou vyráběny z funkčních materiálů. Ty dokážou odvádět pot, takže nebudete na kole trávit hodiny jízdou v propoceném tričku, jsou příjemné na dotek i na nošení, a snadno se udržují, protože rychle schnou.

Máme dva druhy dresů – střihem upnuté a volné. Jaký zvolíte je jen na vás, obecně se dá říct, že upnutější bývají zpravidla kvalitnější. Mnoho dresů má vše, co potřebujete pro komfortní jízdu na kole. Perfektní střih, který dokonale přilne k tělu a nikde netlačí, neškrtí a neodstává, mnoho z nich vám poskytne chladivý efekt, což oceníte hlavně v létě, a ukryjete v něm co potřebujete, protože mají kapsičku na zip, kam se vejdou peníze, telefon a další nezbytnosti.

Doplňte svůj dres
Rozhodli jste se pro koupi dresu na kolo? U nás najdete i šortky, které v kombinaci s dresem udělají vaši jízdu ještě lepší.