Nákupy

Bazén – oáza klidu i zábavy

Bydlíte rodinném domku, ke kterému přiléhá alespoň kousek zahrady či pozemku? Pak se Vám jistě honí hlavou, kam umístit takovou báječnou věc, jako je bazén. Není nad to o, když se po náročném dni v práci během parného léta, můžete svlažit a osvěžit u Vás na zahradě ve Vašem bazénu se sklenkou vychlazené limonády či piva. Slunce svítí a hřeje a vy si jen lebedíte v průzračně čisté vodě a kocháte se okolím. Nebo nafouknete balón do vody, přizvete děti a užijete si báječné rodinné odpoledne plné zábavy a smíchu. No nezní to krásně?

Bazén žena

Užívat si vodních radovánek v bazénu ovšem není zcela zadarmo. Tak jako všechny věci a předměty, i bazén potřebuje náležitou péči – a to hned v počáteční fázi. Pokud si plánujete pořídit bazén, je potřeba na to jít od podlahy. A to doslova! Pro nadzemní, ale i pro zapuštěné bazény je vhodné pořídit si kvalitní plachtu pod bazén Chlorito. Především pak právě pro zapuštěné bazény je plachta pod bazén velice důležitým přípravným příslušenstvím, jelikož chrání bazén před přímým kontaktem s terénem. Tím výrazně napomáhá k prodloužení životnosti bazénu, což je rozhodně více než žádoucí. Pokud si lámete hlavu, kde takovou kvalitní plachtu pod bazén seženete, můžete se obrátit například na firmu Chlorito, která je významným hráčem v oblasti bazénové chemie i příslušenství. Kromě podbazénových plachet nabízí společnost Chlorito i ostatní druhy bazénových plachet a fólií. Vše ve špičkové kvalitě a pro dlouhou životnost Vašeho bazénu tak, abyste si vy mohli jen užívat vodní radovánky.

Bazén s kruhem

Jakmile máte bazén dostatečně vypodložený a ochráněný před působením terénu, je důležité o bazén pečovat i z hlediska působení vnějšího okolí. Řeč je především o nečistotách, které se do bazénu mohou dostat vlivem větru, srážek a podobně. Kromě různých sítí a sítěk si údržbu bazénu můžete ulehčit speciálními krycími foliemi, které firma Chlorito rovněž nabízí ve svém produktovém portfoliu. Díky produktům firmy Chlorito si péči o Váš bazén značně ulehčíte a Vám tak zbyde víc času na osvěžující relax v letních dnech a vodní radovánky. Tak hurá do vody!