Nákupy

Co zabere na pokles erekce

Do mužské erekce promlouvá celá řada vlivů a aby k ní došlo, musí být také splněné některé podmínky. V první řadě je to záležitost psychická a samotný projev na fyzickém těle je jen odrazem toho, co se odehrává uvnitř, v lidské duši. Erekce přímo souvisí se sexuálním vzrušením a toto právě bývá nejčastějším zdrojem problémů, kdy erekce ochabuje a slábne, nebo se dokonce vůbec nedostaví. Jak tedy zajistit dokonalou erekci a užít si rozkoše, jakou jsme si představovali v tom nejkrásnějším snu?

muž a žena

Největším vaším nepřítelem je stres – když na vás na ulici namíří pistoli nějaký lupič a bude vás chtít oloupit například o mobil nebo hodinky, v tu chvíli zcela jistě nebudete mít náladu na ztopoření penisu. Budete se snažit přežít a situaci nějak adekvátně řešit. Toto jsme uvedli sice jako poněkud absurdní, ale jasný příklad stresové situace. V takové chvíli vám v krvi vzroste adrenalin na maximum, zastaví se proces trávení a některé další životní funkce a nejvíce energie budete mít v mozku, v srdci a ve svalech – na útěk nebo na boj.

dívka na pohovce

Každý stres funguje na stejném principu, takže i když vás například zastihne hádka s kolegou na pracovišti, vaše tělo bude reagovat podobně. Jenže tentokrát nemůžete adrenalin vybít rychlou reakcí útěkem nebo fyzickou likvidací protivníka, musíte se chovat umírněně a konflikt nějak urovnávat postupně, ale po celou dobu budete pod tlakem. A pokud podobných situací zažijete za den či v týdnu několik, půjde o chronický stres.

Chronický stres permanentně přetěžuje nadledvinky a zastavuje produkci testosteronu, což znamená i útlum pro vaši erekci. Proto se v první řadě zaměřte na tyto situace a snažte se jim zabránit (změnou zaměstnání, životního stylu a prostředí, změnou přátel, partnerského vztahu atp.) A vypomáhat si můžete i adaptogeny, tedy bylinkami, které zvyšují testosteron a potlačují adrenalin, například Ženšen nebo Kotvičník zemní. Je to vždy lepší řešení, než Sildenafil citrate Erectmax.