Podnikání

Lyžování v srdci Orlických hor

Milujete zimní sporty? A je Vaší vášní lyžování? Prožijte krásu Orlických hor a navštivte Čenkovice sjezdovku Mlýnice, Heroltickou, Dětskou, Svitavskou nebo Třebovskou. Na jeden zakoupený skipas a využijte všech 8000 metrů sjezdovek, které Vám zprostředkují ty nejúžasnější zážitky. Všechny jsou pravidelně udržovány a zasněžovány jejich náročnost je tak akorát vhodná pro rodiče s dětmi a rekreační lyžaře. Sjezdovky v Čenkovicích a Červené vodě patří do Skirezortu Buková hora, který nabízí vyžití nejen pro lyžaře, ale také běžkaře, snowboardisty a v létě půjčují elektrokola, horské koloběžky, zajišťují horské káry, Pumptrack nebo paragliding.

Nejlepší zážitky

Pokud bychom se vrátili k lyžování, nejdelší sjezdovkou je ta s názvem Heroltická o délce 2290 m, v modré barvě a vhodná pro rodiny s dětmi, hned po ní následuje sjezdovka Mlýnice, která je o 140 m kratší a má i červený úsek, na kterém navíc mohou sportovci vidět i svou rychlost. Pro děti je na úplný začátek vhodná louka Kidpark a po ní dětská sjezdovka o délce 600 m. Skipark nabízí i celé spektrum služeb pro návštěvníky, pohodlné a rychlé lanovky a vleky, lyžařské školy, půjčovny vybavení, Snowpark, skibusy, servis snowboardů a lyží, romantické večerní lyžování, camp a karavanové stání, disc golf, dětské hřiště, řadu letních aktivit a akcí, festival Bukovka fest vhodný pro celou rodinu, akci Lanovkou za pohádkou za sedmero úkoly.

Vhodné pro rodiny

V případě hladu můžete navštívit restauraci Červená Voda, Apres Ski bary, rychlý bufet nebo ještě rychlejší samoobslužný bufet. Ubytovat se můžete přímo na sjezdovce v budově nad restaurací nebo v blízkém okolí, návrhy najdete přímo na stránkách Skirezortu. To vše jsou výhody tohoto velkého, moderně vybaveného a udržovaného resortu v srdci Orlických hor. Přijeďte si vychutnat krásu místní přírody v kombinaci se sportovními zážitky a užijte si tu nejlepší dovolenou.