Peníze

Celoroční mobilní dřevostavba vám poslouží jako dokonalá chata či malý dům

Ať už chcete žít na venkově anebo ve městě, můžete bydlet i za rozumnou cenu, která nespolkne všechny vaše úspory na dlouhé roky dopředu. Řeč je o bydlení v mobilním domě.

hypotíky

To se od života v klasickém domě výrazně liší především tím, že mobilní dům nemá pevné základy spojené se zemí. V Českých poměrech se nedávno jednalo o zvláštnost, ale jak se zde mobilní domy čím dál více zabydlují, tak už to tak netypické dávno není. A majitelům takového bydlení to může přinášet i mnohé výhody. Třeba v tom, že jakmile se rozhodnou změnit adresu, tak jim v tom nic nebrání. Mohou doslova zvednout kotvy a přesunout se o kus dál. Stejně tak jako hotový mobilní dům přiveze na místo určení speciálně upravený automobil, může ho kdykoli opět odvézt a můžete ho nechat usadit někde jinde, ať již na druhém konci vesnice anebo na druhém konci republiky.

A aby bylo jednou pro vždy jasno, tak mobilní dům není žádná maringotka. Jedná se o plnohodnotné bydlení, ve kterém naleznete vše potřebné pro život. A záleží už jen na vás samotných, jak moc jste nároční. Váš dům může vypadat jako klasický panelový byt, může mít stejné dispozice i stejné vybavení. Ale rovněž tak může být vybaven luxusně, přímo pohádkově tím nejlepším, co je trhu s bydlením k mání.

smlouva

Anebo pokud spíše než po trvalém celoročním bydlení toužíte po nějaké sezónní chatě, můžete si třeba pořídit celoroční mobilní dřevostavbu, kterou budete užívat jako venkovskou chalupu či chatu, kam budete o víkendech vyrážet za odpočinkem. Toto bydlení tak můžete skvěle skombinovat třeba s větším pozemkem, kterého se vám ve městě nedostává, a na kterém si vypěstujete zdravé a čerstvé potraviny pro váš stůl. A vždycky, když vás to ve městě omrzí, budete moci vyrazit na svou mobilní dřevostavbu, kterou si klidně můžete nechat zkolaudovat a usídlit se tam natrvalo.