Nákupy

Vytvarujte si postavu

Milé dámy, přiznejme si, že jen málokterá z nás má opravdu dokonalou postavu. Ty, co ji mají, se věnují modelingu a my ostatní se snažíme, co to jde, abychom vypadaly dobře. Naštěstí výrobci prádla a oblečení nám v tom opravdu hodně pomáhají a předhánějí se s nabídkou vhodného prádla pro každou postavu. Na každý typ postavy se hodí jiný střih, to se naučíme většinou docela snadno rozpoznávat. A samozřejmě nám s tím poradí v nejednom obchodě.

sport

Ale co když chceme chodit v oblečení, které není až tak úplně pro nás? Máte rády upnuté šaty, ale váš pas není úplně vosí? Jednoduchá rada nezní, že máte zhubnout, ale že máte zajít do obchodu se stahovacím prádlem. Stahovací kalhotky, body, tílka, rukávy nebo silonky dokážou s naší postavou opravdové zázraky. Také v oblasti prsou máme široké možnosti. Ty malé se vyřeší push-upkou, ty velké se dají do stahovací podprsenky, při sportu sáhneme po pevně držících sportovních podprsenkách.

běh

Tohle vše je spodní prádlo, které upravuje postavu, ale které skrýváme.

A pak tu máme speciální skupinu oblečení, které tvarují postavu, ale tak rafinovaně, že vypadáme jako v běžném oblečení. Jsou to tvarující legíny.

Rády chodíte v legínách? Jsou velice praktickým doplňkem oblečení, protože se dají nosit jen tak, nebo se nosí se sukní či s šaty. Říkáte si, že jen tak v legínách nemůžete vyjít ven, protože máte malý zadeček? Nebo jste už o fousek starší a zadeček už není co býval? Právě pro vás jsou tady tvarující push-up legíny, které dají ten správný tvar vašemu pozadí, pozvednou, vyplní, a přitom jsou maximálně pohodlné. Nenechejte se stahovat do nepohodlných korzetů, které už dávno vyšly z módy. Noste stahující a tvarující prádlo, které vyzdvihne vaše přednosti a stáhne vaše drobné nedokonalosti. Ukažte světu, jak vám to sluší v legínách, až se každý chlap za vámi otočí.