Žena

Skutečně prášky na hubnutí Adipex fungují?

Podobně jako mnoho jiných věcí, i představa o ideální postavě podléhá módě. Jistě si vzpomeneme na antický ideál krásy, zobrazovaný sochami, nebo na známé barokní tvary. I to má samozřejmě svůj důvod – ve starém Řecku se zkrátka dával velký důraz na sportování, zatímco v baroku šlo především o co nejsnazší porod. A věřilo se, že zde bude mít žena širokých boků výhodu.

Samozřejmě to dává smysl, když si uvědomíme, že tehdy měla žena například osm dětí, avšak byla ráda, pokud se dospělosti dožilo jedno či dvě. Navíc medicínská péče rozhodně nebyla na té úrovni, na jaké je dnes, takže problémové porody, které by se dnes daly lehce vyřešit včasným císařským řezem, končily smrtí často jak matky, tak dítěte.

bazen4

Dnes jsme již samozřejmě opět někde jinde. Dnes je ideálem štíhlá postava, ačkoliv nemusí být příliš osvalená. Problémem zde je fakt, že tento trend se jaksi příliš neslučuje se současným sedavým způsobem života.

Stačí, když si představíme den průměrné matky – vstane, udělá snídani, odveze děti do školy či do školky a jde do práce, kde více než osm hodin obvykle sedí u počítače či za kasou. Poté vyzvedne děti z družiny, doma s nimi udělá úkoly, připraví večeři, udělá nejnutnější práce, a vyčerpaně padne do křesla. Víkendy potom padnou na větší domácí práce, jako je žehlení či vytírání nebo čištění koupelen.

nausnice1

Jistě, je to vyčerpávající, avšak pouze po psychické, nikoliv po fyzické stránce. A to pro štíhlou linii není zrovna ideální. Avšak tyto ženy obvykle už na nějaké cvičení nemají energii. Proto se snaží najít jiné metody, jak zhubnout, jako jsou prášky na hubnutí Adipex Rychlé hubnutí.

Ty slibují zrychlení metabolismu a v důsledku toho i shazování váhy. Zní to dobře, problém však je, že to nefunguje, alespoň tedy ne v takovém rozsahu, jaký bychom si představovali. Ano, metabolismus skutečně zrychlí, avšak to zrychlení je tak nepatrné, že na naši hmotnost nemá prakticky žádný vliv.

Musíme se tedy smířit s tím, že zde žádná snadná cesta nevede.