Nezařazené

Rezervujte si dovolenou online

Tištěným katalogům už dávno odzvonilo! Pokud jste nováčkem ve světě cestování, jistě si nedokážete představit vybrat exotickou dovolenou online, natož ji přes internet i rezervovat a zaplatit. Je to ani velmi jednoduché a spolehlivé. Nemusíte se courat po městě z cestovky do cestovky, abyste si tu vaši vysněnou dovolenou našli. Můžete zvolit webový portál, kde najdete nabídky od různých cestovních agentur. Nejznámějších portálem je bezesporu Invia a Cestuj, kde si můžete zadat přesná kritéria a usnadnit si práci při hledání. Portály vám dokážou seřadit váš výběr i podle cen, či podle hodnocení těch, kteří již před vámi tuto cestu absolvovali.

palác

Samozřejmě můžete hledat i na webových stránkách samotných cestovních agentur. Pokud máte nějakou svou oblíbenou, které důvěřujete, podívejte se na její nabídku.
Zájezd jednoduše rezervujete, vyplníte formulář, a buďto si domluvíte schůzku v dané cestovní agentuře, nebo vše vyřídíte formou Internetu.
Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, nebo chcete ušetřit na poplatcích za cestovní agenturu, existují webové stránky, na kterých si můžete ihned najít volný pokoj, byt, dům, kemp v požadované lokalitě.

Portál Booking vám umožní okamžitou rezervaci hotelu, penzionu, chalupy a podobně. Opět si můžete zadat kritéria, kterými se má vyhledávač řídit. Porovnejte ceny, přečtěte si hodnocení, podívejte se na fotografie, a vyberte si to pravé pro vás. Booking dokonce umožňuje vyhledávání a rezervaci letů, odjezdů vlaků, autobusů, či dokonce hledání pronájmu aut a taxi služeb.

jídelna

Toužíte po ubytování v soukromí? Hotely a velké komplexy nejsou nic pro vás? Zkuste celosvětově rozšířený a velmi oblíbený rezervační portál Airbnb. Zcela si ho zamilujete! Pomůže vám zprostředkovat celý průběh vaši dovolené. Najdete si okamžitě volný byt, pokoj či celý dům kdekoli na světě. Zadejte lokalitu, počet osob, a období kdy se chcete ubytovat. Poté už vybíráte z rozmanité nabídky. Kritéria můžete upřesnit i cenou, vybaveností a dalším. Vidíte profily pronajimatelů, můžete si o nich zjistit více, a hlavně si přečíst jejich recenze. Pro rezervaci je nutná okamžitá online platba. Airbnb ukládá celou vaši konverzaci a údaje o platbě. Díky tomu vás chrání před zrušením ze strany zaměstnavatele a proti nedorozuměním.
Vyberte si svou dovolenou snů!