Nezařazené

Půjčte si kousek přírody k vám domů

Milujete přírodu a rostliny? Obdivujete jejich krásu a chcete je mít doma. Je tu ale drobný háček, možná i víc. Jednak vám péče o rostliny příliš nejde a všechny vždy brzo uschnou nebo uhnijí a za druhé na to nemáte příliš času. Pravidelně zalévat, to by eventuálně ještě bylo ve vašich silách, ale přesazování, zastřihávání a podobná péče, to už je na vás moc.

Přesně pro vás tu existuje služba pronájmu rostlin. Ano, i květiny a rostliny je možné si pronajmout.Na jak dlouho, záleží na vás. Důležité je, že k dispozici je společně i další služba, tedy péče o pronajaté rostliny. Není to ideální? Na určitou dobu si rostliny půjčíte a ještě je o ně postaráno a vy si tak můžete užívat kousku přírody doma a bez starostí.


Pronájem rostlin využijí jednotlivci i celé firmy

Asi nejvíce to využijí ti z vás, co jsou velmi pracovně vytížení a často cestují i mimo republiku. Poté je tato služba vhodná pro všechny firmy či ordinace nebo jiná pracoviště. Zde všude lidé rostliny velmi ocení. V možnostech majitelů ale již není poskytnout rostlinám potřebnou péči.
Vše funguje velmi jednoduše. Nejdříve je s vámi domluvenou, jaké rostliny si přejete. Můžete si však nechat vypracovat návrh přesně na míru pro vaše prostory, tedy konkrétní druhy rostlin a jejich počet. Poté už jen počkáte, až je umístí.


Vaše květiny budou vždy v perfektním stavu

Rostliny jsou v pravidelných intervalech kontrolovány, v případě vadných kusů ihned nahrazeny. Vždy tedy vypadají perfektně. Pokud máte květiny pronajaty na delší dobu, je zaručeno i třeba přesazování v případě potřeby. Pokud se v průběhu rozhodnete pro změnu, je možné jejich počet navýšit i snížit.

Tato služba pronájmu rostlin je velmi zajímavá a specifická, ale rozhodně stojí za vyzkoušení, pokud rostliny kolem sebe chcete, ale již nemáte možnosti, jak se o ně pravidelně starat. Vězte, že třeba v čekárně u lékaře lidé květiny velmi ocení, ale sestřičky budou moci všechen svůj čas věnovat pacientům a péči o rostliny nechají na jiných.