Nezařazené

Na takovou oslavu vaše dítě nezapomene

Vidíte na vašem dítěti to, jak se už nemůže dočkat dne, kdy oslaví narozeniny? Uspořádejte pro něho překvapení a postarejte se o to, aby prožilo den přesně tak, jak si to i představuje. Zapomeňte tedy na klasiku a dopřejte mu skutečně výjimečnou oslavu narozenin JumpPark, kde si s jeho nejlepšími kamarády užije tolik zábavy, kolik jen bude chtít.

balonky na narozeniny

Netradiční, ale moderní

V poslední době vedou nejen u všech malých ratolestí, ale i dospělých atrakce jménem trampolíny. Právě z toho důvodu je volba trampolínového parku jedinečným nápadem k tomu, udělat narozeniny vašeho dítěte nejen netradiční, ale i moderní a na úrovni.
V JumpParku se můžete těšit na řadu atrakcí, na kterých se vyskáčete, ať už jste v jakémkoliv věku. Jedná se o nynější pojetí zábavního programu, při kterém si přijdou na své všichni členové rodiny a přátel i díky tomu, že skákání na trampolíně není nijak náročné na klouby. Aby vaše oslava byla perfektní, můžete se obrátit na služby trenéra, který se dětem o program na trampolínách postará a zaměstná jich v době, kdy si budete chtít v klidu vypít kávu nebo čaj, který rovněž dostanete v tomto parku.
Občerstvit se můžete i řadou dalších nápojů nebo pochutin, které potěší především malé děti.

dětské narozeniny

Žádná oslava se neobejde bez dortu

Pokud patříte mezi rodiče, kteří si zakládají na tradicích a jako součást narozeninové oslavy chcete mít i dort, v JumpParku to nebude žádný problém. Můžete si přinést dokonce i vlastní a pochutnat si na něm se všemi, kteří s vámi tento velkolepý den přijdou oslavit.
O jídlo, pití a ani o dort tedy nebude nouze, takže se neváhejte obrátit na volbu parku, ve kterém můžete dosáhnout úrovně ty nejlepší párty, jakou kdo kdy zažil. Nudu rozhodně nezažijete a sami uvidíte, jak si budou užívat všichni, kteří se nenechali připravit o zábavu a velký den vašeho dítěte, na který i díky správně zvolenému místu budete dlouhodobě vzpomínat.