Žena

Už dávno nepatří babičkám

Není to mnoho let, kdy jsme tento kousek vůbec neměly ve svém šatníku. Byl výsadou pouze našich babiček, nebo dokonce jsme jej znali jako doplněk k lidovému kroji. Bylo zvykem jej nosit pouze přes hlavu a svázaný pod bradou. Řeč je pochopitelně o šátku, který v posledních letech nastartoval prudký návrat do našich šatníků. Jedná se o výborný doplněk, který perfektně prozáří jinak usedlý model, laděný jen do jedné barvy. Černý kostým, šedé šaty, bílá sukně s halenkou. To vše je možné proměnit v něco mnohem atraktivnějšího, veselejšího, a přitom stále velmi vkusného a elegantního. Sáhněte po a váš kostým bude rázem vypadat jinak. Nejednou si své oblíbené černé šaty můžete obléci mnohem častěji. S výrazným doplňkem nebudou vypadat nikdy stejně!

levný šátek

Samozřejmě, že dnešní šátky se výrazně liší od těch, co nosily naše babičky. Změnily se materiály a dnes se můžeme těšit na kousky, které jsou velmi příjemné na dotek. Také už šátky nevážeme na hlavu, abychom pomocí nich zakryly nedokonalou a doma provedenou trvalou. Dnes má šátek místo především kolem našeho krku, a nejen že skvěle vypadá, umí nás i ochránit před nachlazením. I provedení šátků a šál je dnes mnohem propracovanější. Těšit se můžete na nejrůznější velikosti, délky i tvary.

Tip na originální doplněk

Šátky se dají opravdu velmi zajímavě kombinovat s oblečením, které nosíte a existuje i několik možností, jakým způsobem je zavázat. Vy však můžete jít ještě dál. Doplnit šátek o výrazný ozdobný špendlík, nebo brož, pomocí které můžete šátek uchytit na rameno. To zajistí, že zůstane umístěn stále tak elegantně, jako ve chvíli, kdy jste si jej doma před zrcadlem zavázaly.

barevný šátek

Jeden kousek vám určitě nebude stačit. Objednejte si jich hned několik v nejrůznějších barvách. A nebojte se ani výraznějšího zdobení!