Podnikání

Stěhování firmy do nové kanceláře

Stěhování není pro většinu zaměstnanců příjemným zážitkem, jsou tu ale cesty jak jim celý proces zpříjemnit. Důležité je začít hned od začátku. Mluvte o stěhování pozitivně. Neříkejte to jako něco, co nutně musíte udělat a je to otravné. Podávejte to svým zaměstnancům spíše jako novou skvělou příležitost. Nechtě je do toho taky mluvit. Zaměstnanci jistě budou také chtít vyjádřit svůj názor a říci vám, kde by si nové kanceláře představovali nebo co by jim tam nemělo chybět. Nechte jim prostor, aby mohli říci své nápady a uvidíte, že i pro vás to bude přínosné.

seznam

Někdo možná jen bude opakovat, že by chtěl nové sídlo blíž svému domovu, ale někdo dá možná dobré podněty, podle kterých i třeba přehodnotíte svůj výběr. Dejte svým podřízeným i možnost, aby si nové prostory trochu upravili podle sebe. Je jasné, že není možné jim splnit všechna přání, a že máte omezený rozpočet, i tak jsou ale věci, které jim dopřát můžete. Když jim dovolíte jednu stěnu vymalovat na jejich oblíbenou barvu, nebo si je necháte vybrat pohodlnější židli, budou se v práci cítit o něco lépe. A to je také velmi důležité, když se budou do práce rádi vracet, budou i podávat lepší výkony, pracovat rychleji a budou přicházet s lepšími nápady. Pocity zaměstnanců mohou pomalu a postupně ovlivnit úspěch vaší firmy, tak jim dejte pozornost.

zaměstnanec v kanceláři

Dohlédněte na to, aby proces stěhování proběhl bez komplikací. Stěhování Praha https://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ vám zajistí služby v oblasti stěhování. Není pro ně problém stěhování ani velkých kusů nábytku, a navíc vám veškeré dokumenty dají do krabic s kódy tak, že ve vybalování v nových kancelářích nebude žádný zmatek. Jedná se o zkušenou a spolehlivou firmu, která zajistí stěhování hladší proces. Navíc své služby nabízí i o víkendech a svátcích, takže ani nemusíte narušit pracovní dobu své firmy. Doufáme, že v nových kancelářích budete spokojeni.