Podnikání

S vozem z půjčovny dodávek Praha k moři i do hor


Jízda k moři – jednou z možností, jak prožít dovolenou v partě přátel, nebo v rámci dobrých vztahů několika rodin s dětmi, je jízda s transportní dodávkou a přívěsným karavanem. Obě vozidla pojmou relativně velké množství zavazadel včetně jízdních kol a zároveň budete plně soběstační, co se týče ubytování. V poslední době se tento způsob trávení dovolené stal vyhledávaným z několika důvodů: Neplatíte za drahé hotely v přelidněných oblastech přímořských letovisek, kempujete v místech, která si sami zvolíte, a navíc tím výrazně snížíte pravděpodobnost nějaké virové nákazy. Čím větší koncentrace lidí, tím více potenciálních potíží na cestách. A problémy většinou nastávají ve velkých hotelových komplexech a na přeplněných plážích.

vysoké tatry

Slovensko – v době, kdy byla republika jednotnou zemí Čechů (Moravanů, Slezanů) a Slováků, měla jednu z nejrozmanitějších krajinných struktur v rámci evropských zemí. Chybělo nám jen moře. Rozdělení na dva samostatné subjekty mnoho lidí kritizuje dodnes, naštěstí jsou již v rámci unijních vztahů hranice otevřené a je možné až na výjimečné stavy na Slovensko vycestovat. Pokud jste spíše milovníky hor a krásných přírodních scenérií, nenechte si návštěvu našich sousedů ujít. S dodávkou i s přívěsem z půjčovny dodávek Praha pujcovna-praha9.cz se ubytujete ve většině kempů, vyplatí se mít s sebou kvalitní fotoaparát a zvěčnit touto cestou Malou a Velkou Fatru, Nízké a Vysoké Tatry, Vihorlat, Slovenské rudohoří, Čergov, Bílé Karpaty, Štiavnické vrchy a mnoho dalších krásných míst.

cesta na Slovensko

Hvězdicové zájezdy po ČR – cesty za poznáním architektonických památek či přírodních krás lze podniknout i v Česku, stačí nahlédnout do turistických průvodců a zjistíte, že v tomto ohledu na tom naše země není vůbec špatně. Jsme velmocí hradů a zámků, rozhleden, městských památkových rezervací a přírodních parků a rezervací, vodních ploch, říček a řek a byla by škoda tyto klenoty přehlížet v domnění, že za hranicemi je lépe.