Podnikání

Nákup společnosti

Na trhu vzniká spousta nových společností. Ale co to mít bez práce a takovou připravenou společnost si koupit? Určitě musíme zvážit co od takové společnosti čekáme. Nemůžeme jí koupit aniž by jsme věděli o její historii. Nebo hledáte prostory, třena na novou kancelář? Všechno jde, jen musíme najít toho správného prodejce. Určitě narazíme na spousty společností co nabízí prostory. Proto vybírejte pečlivě.

firma

Pokud jsme si vybrali nějakou společnost a zaujala nás na tolik, že si jí chceme koupit tak se určitě obeznamte s její finanční historii. Třeba jestli nemá někde finanční závazky, jak ta firma dřív prosperovala a jestli opravdu bude fungovat tak jak má. Proč je tohle nutné? Přece to nebude malá investice a ve firmě budou naše peníze. Pokud ta firma má špatnou historii tak je jasné že od ní máme dát ruce pryč. Můžete si určitě různé poradce, odhadce a nebo dokonce i právníka ať se na vše podívají svýma očima, přece se v tom vyznají lépe než mi. A když tu máme tu možnost, tak proč jí nevyužít.

sro na prodej

Ráda vám představím společnost READY MADE – sro na prodej.

Společnost je založená v roce 2011. Jde o poměrně mladou novou založenou společnost, která je kompletně zapsána v rejstříku, takže se dá říct že hned po našem nákupu můžeme začít svoji podnikatelskou společnost využívat na plno. Cena při koupi společnosti není obzvlášť nějak vysoká, ale nejlevnější taky není, Konec konců skoro vše udělá za nás, tak ženám usnadní práci a nezabere nám tolik času. Vy se na plno můžete věnovat rodině a nebo přemýšlet co všechno s novou společností vytvoříte. Přímo na stránkách firmy máte přímo vypsané společnosti s.r.o. přímo k prodeji, stačí si jen vybrat, zarezervovat a setrvat než se vám někdo ozve. Nebo taky můžete zavolat na telefonní číslo a tak se dozvědět i více informací co vás přesně zajímá.