Podnikání

Zamilujte si kouzelný Mikulov

Mikulovu se mnohdy přezdívá jako centru celé jižní Moravy. Toto městečko, kterému dominuje nádherný zámek a svatý Kopeček, si zamilujete již po první návštěvě. Naprosto vás dostane místní vinařská atmosféra, nádherné památky, zajímavá zákoutí a víno doslova na každém kroku. Jedná se o skvělé místo, kde strávit dovolenou, prodloužený víkend, nebo kam se vydat alespoň na jednodenní výlet. Užijete si tu kulturu, historické památky, ale také skvělé túry a cyklistiku, protože právě v blízkosti Mikulova prochází celá řádka vyhlášených tras, které rozhodně stojí za prozkoumání.

mikulov zámek

Ubytování určitě nepodceňte

Jižní Morava je skutečně velmi oblíbenou oblastí. Myslete na to zejména při výběru ubytování. V dnešní době, kdy vládne naší zemi koronavirová pandemie, si lidé začínají plánovat svou letní dovolenou právě po České republice. Pokud tedy i vy chcete strávit svou letošní dovolenou v Česku, konkrétně na jižní Moravě, tak je již nejvyšší čas na to, abyste si zařídili ubytování, než bude pozdě a všechny kapacity budou rezervované. Jaké tedy vybrat správné ubytování? Nejdůležitější je výběr lokality. Mikulov je rozhodně dobrou volbou, protože má velmi strategickou a příznivou polohu pro další výlety, ať už autem, pěšky nebo na kole.

trsy vína

Hotel vhodný pro rodiny, zamilované i party přátel

Mikulov hotely jsou poměrně rozmanité, na své si přijdou rodiny s dětmi mířící za sportem, zamilované páry, které přijeli za romantikou, ale i skupinky přátel, které přilákalo zejména víno a pohodová atmosféra. Pokud chcete opravdu kvalitní ubytování, kam se budete vždycky večer rádi vracet, vyzkoušejte právě hotel Galant. Ten si oblíbíte díky profesionálnímu a příjemnému personálu, dále díky moderním a skvěle vybaveným pokojům, ale také díky soukromému spa, kdy si můžete užívat v soukromí privátní vířivku nebo třeba saunu.