Nezařazené

Stahování videí pro vlastní potřebu


Denně lidé díky mobilním telefonům nebo jiným zařízením shlédnou několik různých videí denně. Někteří dokonce i stovky. Díky různým aplikacím se v poslední době i rozvinulo sledování krátkých videí. Jedná se o krátké několika sekundové videospoty, které někdy obsahují zajímavé informace. Do tak krátkého spotu je těžké vložit obsah, který by byl nějak více edukativní nebo zajímavý. Tyto videa je většinou díky zmíněným aplikacím jednoduché stáhnout nebo uložit do svého seznamu. Později se k nim jednoduše můžete vrátit a prohlédnout si znovu.

YouTube na PC

U delších videí, které můžeme sledovat třeba na YouTube je stahování o něco složitější. Můžete si samozřejmě video uložit někam do svého archivu a později se na něj podívat. Jenže k tomu potřebujete přístup k internetu. Když se chystáte jít někam stanovat ven do přírody, nemusíte vždy přístup k internetu mít. Rádi byste se ale večer podívali na nějaké zábavné video nebo film, který jste na YouTube našli. V tom případě si pak musíte video stáhnout z YouTube na svůj disk, nebo třeba flashku.

Existují různé způsoby, přes které je to možné udělat. Nejjednodušším způsobem je stáhnout si video přímo http://living.iprima.cz/bydleni/zen-houses-v-liberci-naplnuji-predstavu-o-co-nejjednodussim-bydleni-tedy-i-zivote z YouTube. K tomu ale bohužel potřebujete mít premium účet, za který měsíčně musíte platit určitou částku. To se každému nechce a kvůli stáhnutí pouze jednoho videa je to naprosto zbytečné. Proto vám představíme i jiný způsob. Dá se nainstalovat aplikace díky které si můžete jakékoliv video stáhnout z YouTube do svého počítače. Nemusí to být pouze jenom přes aplikaci ale také různé webové stránky, kde videa na stažení najdete.

YouTube logo

Nebudeme vám lhát. Stránky, přes které se dají videa stáhnout nejsou vždy úplně nejbezpečnější. Objevují se tam reklamy s nevhodným obsahem, nebo dokonce viry, které se vám při neopatrnosti mohou dostat do počítače. Stahování obsahu z internetu je na vaše vlastní nebezpečí.